Wyspa smyków

Przedszkole Niepubliczne i Żłobek

Dobry start dla twojego dziecka

Zapisy dzieci do naszego przedszkola możliwe są przez cały rok kalendarzowy.

Wskazywanie nowych możliwości.

W stu procentach zadowolone dziecko.

Dorosły to nie ktoś, kto „ulepi dziecko” według jakiegoś wzoru czy ideału, ale ktoś kto pomaga mu rozwijać się, ujawniać swoje mozliwości.

NASZE PRZEDSZKOLE

Przyjmujemy dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zapisy dzieci do naszego przedszkola możliwe są przez cały rok kalendarzowy. Jesteśmy małym, kameralnym przedszkolem dlatego prosimy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń, ale również pierwszeństwo mają dzieci, które będą uczęszczały do naszego żłobka. W celu zapisania dziecka do Przedszkola, prosimy o kontakt z dyrektorem naszej placówki.

Masz pytania?

Napisz do nas przez formularz online

NASZ ŻŁOBEK

ZAOPIEKUJEMY SIĘ TWOIM SKARBEM

Mam już roczek jestem duży, Umiem chodzić po kałuży, Kredką słonko narysuję, Z klocków domek wybuduję,
    Jestem duży, jestem zuchem! Nie, jak kiedyś tam – Maluchem. Mam przyjaciół w Chotomowie, Co się moim żłobkiem zowie!
    Tam codziennie, już od rana, Każda buzia roześmiana! Zabierz mamę, przyjdź koniecznie, Pobawimy się troszeczkę!