Zajęcia adaptacyjne

Bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla dzieci przyjętych do naszego przedszkola. Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne, które pozwalają przygotować maluszka do nowej roli – przedszkolaka. Jest to przełomowy etap nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Dziecko może uczestniczyć w zabawach z rówieśnikami, zapoznać się ze zwyczajami panującymi w przedszkolu, co ułatwia adaptację w nowym środowisku, łagodzi ból rozstania z rodzicami. Rodzice w czasie tych zajęć mają możliwość poznania przedszkola, obserwowania nauczycielek w czasie zajęć, zapoznania się z ich metodami pracy, atmosferą w przedszkolu, uzyskania odpowiedzi na różne nurtujące ich pytania.

Zajęcia są bezpłatne dla dzieci zapisanych już do przedszkola. Odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 12.00 w terminie uzgodnionym z rodzicami.

Bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które nie chodzą do naszego przedszkola

Serdecznie zapraszamy Rodziców z dziećmi, którzy nie podjęli jeszcze decyzji dotyczącej posłania dziecka do przedszkola, wszystkich, którzy chcą nas poznać i rozważają możliwość zapisania dziecka do naszej placówki! Udział w zajęciach należy wcześniej potwierdzić (telefonicznie lub e-mailem). Dzieci, które uczestniczą w tych zajęciach mają pierwszeństwo przy zapisach do naszej placówki.

Zajęcia są bezpłatne. Odbywają się w soboty w godz. 9.00 – 12.00

Program „Mama na zakupach”

Serdecznie zapraszamy na zajęcia do naszego przedszkola w ramach programu „MAMA NA ZAKUPACH”, który jest skierowany do wszystkich dzieci i rodziców. Podczas nieobecności rodziców profesjonalnie zajmiemy się dziećmi: pogramy w gry edukacyjne, pobawimy się, pośpiewamy, potańczymy.

Program „Mama na zakupach” w tygodniu (2 godziny) – 30 zł.

Program „Mama na zakupach” w sobotę (2 godziny) – 40 zł.

Warsztaty dla rodziców

Staramy się wspierać rodziców i być partnerem w procesie wychowywania ICH dziecka.

Nauczyciel ma warsztat, którym może dysponować, wiedzę i doświadczenie zawodowe pomagające podczas nauczania i wychowywania dzieci. Rodzice nie zawsze wiedzą w jaki sposób najlepiej porozmawiać z dzieckiem, by osiągnąć cel.

W naszym przedszkolu cyklicznie odbywają się warsztaty dla rodziców o różnorodnej tematyce, na przykład ”Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci”, „Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny”, „Rozstania z rodzicami”.

Warsztaty są bezpłatne dla rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Pozostali uczestnicy zajęć wnoszą opłatę w wysokości 20zł.

Terapia pedagogiczna

Proces wychowania w zależności od możliwości dziecka może przebiegać w sposób trudny, a cele nie będą osiągane lub odwrotnie może być bardzo łatwy, a cele osiągane szybko. Jest to znak, że w rozwoju dziecka zachodzą jakieś nieprawidłowości lub dziecko jest nad wyraz uzdolnione. Z pewnością ma to wpływ na zachowania, postępy nauczania, a nawet przyszłe życie dziecka. Proces wychowania dziecka uzdolnionego lub mającego trudności powinien być wzbogacony terapią pedagogiczną, która będzie eliminować nieprawidłowości lub rozwijać dziecko intelektualnie. Terapia ma ogromny związek z wychowaniem. Jest niezbędna w aktywizacji i usprawnianiu czynności fizycznych, rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień, kompensacji braków, odreagowania konfliktów czy też w korekcie niewłaściwych nawyków.

W razie potrzeby prowadzimy indywidualną terapię na najwyższym poziomie z dziećmi przedszkolnymi, a także szkolnymi.

Prowadzimy zajęcia dla uczniów z trudnościami szkolnymi przygotowujące ich do:

  • sprawdzianu po III klasie szkoły podstawowej
  • sprawdzianu po VI klasie szkoły podstawowej
  • egzaminu po klasie III gimnazjum:
    • z części humanistycznej – język polski, historia, KOSS
    • z części matematyczno – przyrodniczej – geografia, biologia, matematyka, fizyka

Prowadzimy zajęcia dla uczniów zdolnych, intelektualnie przewyższających rówieśników


Szkolenia dla nauczycieli

Serdecznie zapraszamy na warsztaty i szkolenia dla nauczycieli, które odbywają się na terenie naszej placówki.

Terminarz i tematy warsztatów i szkoleń na rok szkolny 2019/2020 są dostępne u dyrektora placówki

Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia oraz materiały.

Zapisy i informacje – tel. 504018001 lub e-mail:


Imprezy urodzinowe

Serdecznie zapraszamy na imprezy urodzinowe, które organizujemy w naszym przedszkolu!

Celem tych spotkań jest wdrażanie dzieci do wspólnej zabawy, zapoznanie dzieci z różnymi formami składania życzeń, pozwalanie na wyjątkowe traktowanie solenizanta „króla”, „królowej”, rozwijanie umiejętności dostrzegania i określania cech kolegów.

Organizujemy przyjęcia dla dzieci w różnym wieku i o różnorodnej tematyce np.: Urodziny JUDO, baletowe, z robotami, pirackie, dla księżniczek i wiele innych.

Urodziny Twojego dziecka to ważny dzień dla całej rodziny. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jego zabawa urodzinowa była niezapomnianym przeżyciem. Dysponujemy dużymi salami, w tym jedną przeznaczoną dla większych grup - pomieści nawet 30 osób!

Nie czekaj zarezerwuj już dzisiaj.
Limitowana ilość miejscPo godzinach

Nasze Przedszkole powstało by wspierać Rodziców w trudnym procesie wychowawczym. Zdajemy sobie sprawę, że metody i oferta powinna się zmieniać ponieważ zmieniają się czasy i potrzeby Rodziców. Poniżej przedstawiamy ofertę, któa może pojawić się "po godzinach":

Zajęcia adaptacyjne
Warsztaty dla Rodziców
Terapia pedagogiczna
Szkolenia dla nauczycieli
Program "Mama na zakupach"
Organizacja urodzin
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych